88015, м.Ужгород, вул.Грушевського, 37/44

Гофротара


Чотирьохклапанний ящик
Виготовляється з білого та коричневого поверхневого шару. Можливе нанесення друку до чотирьох кольорів.  Його невисока собівартість робить такий вид продукції найбільш доступним для використання при упаковці різних товарів . Виробляється зі склеєним або зшитим скобами бічним клапаном.

Гофролоток Різних конфігурацій в залежності від вимог клієнта, з білим або коричневим поверхневим шаром, з нанесенням друку. Подібна упаковка має  презентабельний вигляд, що дозволяє красиво представляти свою продукцію на полицях торгової мережі.

Упаковка для овочів та фруктів.  Беззаперечні переваги над пластиковою тарою. З нанесенням друку.  Виготовляється з 3- або 5-шарового гофрокартону, по конструкції - самозбірні. Додатково з боків лотка можуть розташовуватися вентиляційні отвори.


Різноманітні комплектуючі для гофротари.

- Вкладиші

- Прокладки

- Гратки


Листовий гофрокартон, двошаровий, трьохшаровий та п'ятишаровий.
Один з найпоширеніших і використовуваних у виробництві пакувальних матеріалів, що складається з одного або декількох плоских шарів (картон-лайнер) і паперу для гофрування хвилеподібного вигляду (fluting - флютинг).


 Упаковка для піци. Виготовляється з коричневого та білого мікрогофрокартону. Нанесення друку. індивідуальний підбір упаковки. Адже упаковка продукту є складовою бренду і повинна бути унікальною. 

 Упаковка "кришка-дно".  Виготовляємо різні конструкції з нанесенням друку. Використовується в основному для взуття та різної сувенірної продукції.

Великогабаритна та нестандартно упаковка різних конфігурацій з гофрокартону.

Гофротара Гофротара