88015, м.Ужгород, вул.Грушевського, 37/44

Скотч та стреч

Скотч. Один з найпоширеніших пакувальних матеріалів,  що використовується для заклеювання гофротари й інших видів упаковки. Виготовляємо скотч на основі акрилового клею , синтетичного та натурального каучука.

Скотч з логотипом. Являє собою пакувальну клейку стрічку, що широко застосовується в рекламних цілях, з нанесеним  зображенням та логотипом компанії. Що дає змогу Вашій продукції бути більш впізнаваною на ринку.


Стретч плівка
. Одна з найбільш надійних та міцних пакувальних матеріалів, що ідеально підходить для упаковки вантажів при транспортуванні.


Плівка ПОФ
. Це три- або п'ятишарова прозора харчова плівка на основі поліолефіну, яка використовується для упаковки харчової та нехарчової продукції. Переваги: екологічність, заощадливе виробництво, широкий температурний діапазон зберігання і використання плівки ПОФ, економічність, міцність.


ПП та ПЕТ стрічка.
Різноманітність асортименту поліпропіленових стрічок дозволяє вирішити питання з упаковкою вантажів різних розмірів і практично будь-якої ваги.


Комплектуючі до ПП та ПЕТ стрічки:

- Скоба дротяна (пряжка);

- Скоба металева (скріпа);

- Кутник поліпропіленовий захисний Диспенсири
( розмотувач для скотчу). Ручний інструмент, призначений для заклеювання,  упаковки товару чи продукції за допомогою скотчу (клейкої стрічки).

Скотч та стреч Скотч та стреч Скотч та стреч